Elektryka

Nawet najbardziej udane wakacje mogą zostać zakłócone przez brak prądu i innych elektrycznych udogodnień. Polecamy akcesoria kempingowe, które ułatwią Ci optymalne wykorzystanie zasilania w kamperze: akumulatory, dodatkowe źródła energii, generatory czy inwertery.

Pobyt na kempingu uprzyjemnią także lodówki przenośne i systemy grzewcze do kampera, które zapewniają komfort cieplny w upalne i chłodne dni.

Wybierz kategorię:

Akumulatory do kampera służą między innymi do zasilania wszystkich urządzeń znajdujących się w części mieszkalnej. Ich zaletami jest: bezobsługowość, opcja głębokiego rozładowania, a także możliwość montażu nawet pod kątem 90 stopni. Markowy akumulator do kampera to również gwarancja długiej żywotności!

Zobacz produkty

Podczas wymarzonych wakacji z dala od cywilizacji, niezastąpione mogą okazać się alternatywne źródła energii. Przed podróżą w nieznane warto doposażyć swój pojazd w: zestaw zasilania solarnego do kampera, panele słoneczne, a także potrzebne regulatory. Więcej energii = więcej niezależności!

Zobacz produkty

Nawet podczas najbardziej szalonych wakacji, należy zadbać o bezpieczeństwo. Detektory gazu i alarmy do kampera ostrzegą Cię o niebezpiecznym stężeniu gazów odurzających, a profesjonalny miernik zawartości gazu ułatwi badanie stalowych butli. Zadbaj o siebie i najbliższych!

Zobacz produkty

Generatory prądu do kampera zapewnią zasilanie elektryczne nawet tam, gdzie nie ma dostępu do sieci. Korzystaj z napięcia 230V i wszystkich udogodnień technicznych podczas pobytu na łonie natury! Oferowane przez nas generatory prądu do kamperów to duża wydajność, niskie zużycie paliwa i przede wszystkim wygoda.

Zobacz produkty

Inwertery do kamperów umożliwiają uzyskanie z 12 lub 24V potrzebne do działania urządzeń elektrycznych 230 V. Oferowane przez nas inwertery generują czyste napięcie sinusoidalne, które odpowiada wymaganiom nawet najbardziej wrażliwych urządzeń. Szybki montaż, mały rozmiar i stały dostęp do 230V!

Zobacz produkty

Podróżujesz kamperem w lecie? Warto przygotować się na upały! Lodówki przenośne to gwarancja wysokiej wydajności chłodzenia i mrożenia nawet, kiedy na zewnątrz jest naprawdę gorąco. Prezentowane w naszej ofercie lodówki przenośne do kamperów są energooszczędne i mają zdolność głębokiego mrożenia nawet do -22 stopni!

Zobacz produkty

Systemy grzewcze przydadzą się z pewnością podczas podróży kamperem w chłodniejszych miesiącach roku. Zestaw pieca grzewczego i bojlera na ciepłą wodę zapewni komfort cieplny, który z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb za pomocą wygodnego panela dotykowego lub aplikacji na telefon. Sprawdzone systemy grzewcze do kamperów nie pozwolą Ci zmarznąć!

Zobacz produkty