Markizy

Podczas upalnych wakacji na kempingu, markizy do kamperów tworzą przyjemny cień, w którym zrelaksujesz się z najbliższymi. W naszej ofercie znajdziesz markizy renomowanych marek, takich jak Dometic, Thule czy Fiamma. Zastanów się czy wolisz markizy ścienne czy markizy dachowe i wybierz produkt dopasowany do swojego kampera!

Jeśli chcesz stworzyć przed swoim pojazdem dodatkową przestrzeń do odpoczynku i przechowywania, zobacz, jakie przedsionki do kamperów oferujemy. Łatwe i szybkie w montażu, wodoodporne i dopasowane do poszczególnych modeli markiz. Polecamy!

Wybierz kategorię:

Markizy ścienne to rozwiązanie, które pozwala schronić się przed promieniami słońca i deszczem, bez odcinania się od piękna otaczającej natury. Decydując się na te markizy do kampera możesz wybrać ręczne lub elektryczne rozwijanie.

Zobacz produkty

Jeśli chcesz stworzyć przy swoim kamperze schronienie przed ostrym słońcem i uporczywym deszczem, pomogą Ci w tym markizy dachowe.  Spośród produktów marek Thule i Fiamma możesz wybrać markizy do kamperów otwierane ręcznie lub elektrycznie.

Zobacz produkty

Przedsionek do kampera to przede wszystkim dodatkowa przestrzeń – możesz wykorzystać ją jako miejsce do odpoczynku i przechowywania. Ponieważ przedsionki do kamperów są wodoodporne, możesz korzystać z nich bez względu na warunki pogodowe!

Zobacz produkty

Aktualne
promocje