Multimedia

Multimedialne akcesoria do kamperów umilą Twoje podróże i sprawią, że będą nie tylko bezpieczniejsze, lecz także bardziej komfortowe. Kamery cofania ułatwią manewrowanie kamperemczujniki gazu z alarmem zadbają o bezpieczeństwo wszystkich podróżnych, a systemy Zenec ułatwią nawigację po nieznanym terenie.

Systemy satelitarne i telewizory LED nie pozwolą Ci się nudzić wieczorami czy podczas deszczu.  Anteny satelitarne do kampera zapewnią Ci dostęp do programów z satelit w całej Europie, a energooszczędne telewizory LED wysoką jakość i czystość obrazu.

Zainwestuj w multimedialne centrum dowodzenia swoim kamperem i ciesz się udogodnieniami najnowszych technologii!

Wybierz kategorię:

Żeby prowadzenie kampera było łatwiejsze i bezpieczniejsze, warto swój pojazd doposażyć w kamery cofania. Zapewniają one wysoką rozdzielczość obrazu. szeroki kąt widzenia i optymalną widoczność nawet w nocy. Kamera cofania do kampera to pomocne akcesorium nawet dla doświadczonych kierowców!

Zobacz produkty

Anteny satelitarne do kamperów zapewnią Ci dostęp do programów europejskich satelit podczas pobytu na kempingu. Oferowane przez nas systemy satelitarne to doskonała jakość HD, intuicyjny panel i łatwa obsługa!

Zobacz produkty

Systemy Zenec to multimedialne systemy do samochodów. W 1 urządzeniu dostępna jest nawigacja, radio, CD, DVD, USB, SD, a także możliwość podłączenia urządzeń Android/iPhone/iPod. Przez Bluetooth możesz także prowadzić rozmowy telefoniczne. Systemy Zenec to wiele opcji w 1 miejscu!

Zobacz produkty

Jeśli na kempingu zaskoczy Cię zła pogoda, telewizor LED w kamperze zapewni rozrywkę całej rodzinie! Energooszczędne telewizory LED do kamperów, które znajdziesz w naszej ofercie to wysoka jakość obrazu i gwarancja przyjemności oglądania!

Zobacz produkty

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny podczas wyjazdu? Warto zainwestować w alarmy do kampera przyczepy kempingowej! Ostrzegą Cię przed niebezpiecznym stężeniem trujących gazów lub o próbie kradzieży czy włamania do pojazdu. Alarm do kampera to gwarancja bezpieczeństwa i spokojnych wakacji!

Zobacz produkty