Transport

W dalekiej podróży często towarzyszą Ci dodatkowe akcesoria: rowery, skuter lub dodatkowa przyczepa z łódką? Do ich wygodnego transportowania przydadzą się m. in.: bagażniki na dyszel lub hak, bagażniki na skuter, bagażniki ścienne czy haki. Dodatkowy bagażnik do kampera pozwoli Ci zaoszczędzić sporo przestrzeni wewnątrz pojazdu i bezpiecznie dowieźć na miejsce rowery czy skuter.

Właścicielom przyczep kempingowych polecamy natomiast manewrowniki, dzięki którym z łatwością przesuniecie i ustawicie przyczepę na właściwym miejscu już po odłączeniu jej od samochodu. Manewrownik to bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się również w niesprzyjających warunkach, na nierównościach terenu i przeszkodach w postaci kamieni.

Wybierz kategorię:

Bagażnik rowerowy na dyszel przyczepy to bezpieczne i wygodne rozwiązanie do transportu rowerów. Oferowane przez nas bagażniki na dyszel renomowanej marki Thule pasują do zwykłych i krótkich ram w kształcie litery A.

Zobacz produkty

Bagażniki rowerowe na hak przeznaczone są dla osób podróżujących samochodem. W zależności od modelu umożliwiają przewóz 2 lub 3 rowerów. Jeśli wyjeżdżasz za miasto i lubisz wycieczki rowerowe, bagażnik na hak to propozycja dla Ciebie!

Zobacz produkty

Jeśli na wakacje kamperem chcesz zabrać ze sobą skuter, warto wyposażyć swój pojazd w specjalny bagażnik, który ułatwi bezpieczny transport. Bagażnik na skuter do kampera to wygoda użytkowania, wytrzymałość i funkcjonalność!

Zobacz produkty

Bagażniki ścienne przeznaczone są do stabilnego i solidnego montażu na tylnej ścianie kampera lub przyczepy kempingowej. W zależności od wybranego modelu, bagażniki ścienne umożliwiają transport od 2 do nawet 4 rowerów!

Zobacz produkty

Oferowane przez nas haki holownicze do kampera to produkty renomowanych firm z długoletnim doświadczeniem. Haki holownicze do kamperów dostępne są w kilku wersjach – dedykowane do różnych pojazdów i z odmiennymi systemami montażu.

Zobacz produkty

Podróżujesz z przyczepą kempingową? Manewrowniki ułatwią Ci przesunięcie i ustawienie przyczepy na właściwym miejscu po odłączeniu jej od samochodu – z dokładnością co do 1 centymetra! Manewrownik to bardzo pomocne urządzenie, dzięki któremu zaoszczędzisz sporo czasu, energii i nerwów.

Zobacz produkty