Woda

W pełni funkcjonalna łazienka w kamperze czy w przyczepie kempingowej pozwala poczuć się na wakacjach jak w domu – komfortowo i wygodnie. Pompy ciśnieniowe zapewniają rozprowadzenie wody w instalacji, a przy tym są energooszczędne, ciche i wydajne.

Toalety turystyczne to natomiast praktyczne i trwałe rozwiązanie, które nie wymaga podłączenia do kanalizacji czy wody. Oferowane przez nas toalety turystyczne zapewniają również bezproblemową utylizację i sprawdzą się podczas wypraw w każdych warunkach.

Wybierz kategorię:

Nocowanie poza kempingiem to nie lada wyzwanie, zwłaszcza dla tych, którzy nie mogą obejść się bez codziennego prysznica. Na szczęście, nawet oni nie muszą rezygnować z komfortu, jaki daje dostęp do słuchawki z ciepłą wodą.

Zobacz produkty

Pompy ciśnieniowe to rozwiązanie o wysokiej niezawodności w dostarczaniu wody w pojazdach kempingowych. Jeśli szukasz energooszczędnych, cichych i wydajnych pomp ciśnieniowych, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Zobacz produkty

Toalety turystyczne zapewniają stały dostęp do toalety bez konieczności podłączania instalacji do kanalizacji czy wody. Toalety przenośne zajmują mało miejsca, przy jednoczesnym zachowaniu domowej wygody urządzeń sanitarnych.

Zobacz produkty

Odprowadzanie ścieków to jedno z zadań spoczywających na użytkownikach kamperów. Brudna woda, powstająca na przykład podczas mycia naczyń, gromadzona jest w specjalnym zbiorniku. Zapełniony zbiornik należy następnie opróżnić, wlewając „szarą wodę” do toalety na kempingu, stacji benzynowej czy do kratki ściekowej. W trosce o wygodę fanów caravaningu, zebraliśmy w naszym sklepie sprawdzone modele zbiorników. Ich kompaktowe wymiary pozwalają na dopasowanie do większości schowków.

Zobacz produkty

Podróżując kamperem nie musisz rezygnować z domowych udogodnień. Jeśli lubisz samodzielnie przygotowywać posiłki i następnie spożywać je w gronie bliskich i znajomych, wyposaż swój samochód w praktyczny zlew. Dzięki niemu łatwo i wygodnie zachowasz w czystości naczynia i kabinę pojazdu.

Zobacz produkty